Voorstelling Harrie's Hol
Oermens Harrie leeft tevreden in zijn gezellige stenen grot. Dagelijks geniet hij van zijn zorgeloze bestaan, de vriendschap met oer-eekhoorn, oermuis en oer-egel, en van zijn lievelingskostje: wortels. Zó veel zelfs, dat hij op een dag klem komt te zitten in de opening van zijn hol! Wat nu?!
Ruzie om stenen
Harrie besluit dat het tijd wordt voor een ruimere woning. Met zijn knuppel in de hand en opgewekt gestemd vertrekt hij op expeditie, op jacht naar bouwstenen voor zijn droomgrot. Na een lange, riskante reis – compleet met oertijger-ontmoeting – stuit hij op een prachtig veld bezaaid met ideale stenen. Hier bouwt hij zijn nieuwe onderkomen! Maar zodra hij zijn eerste steen plaatst, verschijnt oermens Bob ten tonele. Met exact hetzelfde plan. Twee koppige holbewoners, één veld vol stenen… en een ruzie die dreigt te escaleren. Van wie is dit territorium eigenlijk? En nog belangrijker: wie brult het hardst, stampt het zwaarst en laat de viesste windjes? Een meeslepende voorstelling vol muziek, poppen en absurde oertijdtaferelen waarin vriendschap, delen en samenwerken uiteindelijk winnen van kracht en bezit.
Tips
Meer theatervoorstellingen met een boodschap? Bekijk Het Grote(r) worden, een voorstelling over opgroeien en de uitdagingen die daarbij komen. Of ontdek Olifantje in het Bos van het Epos Ensemble, een vrolijke muziekvoorstelling voor de jongste leerlingen.
Over Theater Popidou
Harrie’s Hol is een creatie van Theater Popidou, met in de hoofdrollen Max Hameeteman (bekend als Mees Kees) en Janneke Iking (jarenlang heks en Roodkapje in de Efteling). Evert Josemanders regisseert, Karen van Holst Pellekaan – bekend van Loenatik, Mees Kees en Achtste groepers huilen niet – tekende voor het script.









